fbpx

Terapia przeciwtrądzikowa

Zmaganie się z trądzikiem to wyzwanie, które dotyka wielu z nas. Choroba aparatu włosowo-łojowego, towarzysząca nadprodukcji sebum, może wprowadzić nie tylko fizyczny dyskomfort, ale także wpłynąć na nasze samopoczucie i pewność siebie. W Klinice 54 wierzymy, że wspólnie możemy sobie poradzić z tym problemem i przywrócić naszej skórze jej naturalną zdrową blask.

Trądzik nie zna granic wiekowych i zmagają się z nim zarówno młodzież, jak i dorośli. Dlatego nasz doświadczony zespół specjalistów, składający się z dermatologów i kosmetologów, oferuje kompleksową terapię przeciwtrądzikową, dopasowaną do unikalnych potrzeb każdego pacjenta. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego nasze podejście jest indywidualne i empatyczne.

Terapia przeciwtrądzikowa wstępna

Zabiegi skupiające się na wstępnym leczeniu występujących wykwitów skórnych. W procedurach wykorzystywane są metody oczyszczania skóry oraz techniki kwasowo – enzymatyczne dobrane indywidualnie do klienta i potrzeb skóry przy równoległym wsparciu i odbudowie bariery hydrolipidowej.

Czas rekonwalescencji: 0-3 dni

Terapia przeciwtrądzikowa zaawansowana

Zabiegi skupiające się na kontynuacji leczenia występujących wykwitów skórnych. W procedurach wykorzystywane są metody oczyszczania skóry, kwasy medyczne i enzymy dobrane indywidualnie do klienta i potrzeb skóry przy równoległym wsparciu i odbudowie bariery hydrolipidowej.

Czas rekonwalescencji: 3 -14 dni

Terapia profilaktyczna – podtrzymanie skór trądzikowych

Terapia profilaktyczna obejmuje:
– korygowanie pozostałości po trądziku,
– zabiegi korygujące przebarwienia i blizny.

Terapia przeciwtrądzikowa wstępna 500 zł
Terapia przeciwtrądzikowa zaawansowana 600 zł
Terapia profilaktyczna – podtrzymanie efektów 400 zł

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54