fbpx

Osocze bogatopłytkowe

twarz/ twarz + szyja / twarz + szyja + dekolt / skóra głowy

Osocze bogatopłytkowe to preparat, który jest pozyskiwany z krwi pacjenta, a stężenie płytek krwi jest w nim większe w porównaniu do fizjologicznego osocza. Od wielu lat jest ono stosowane nie tylko w medycynie estetycznej, ale i stomatologii, chirurgii rekonstrukcyjnej, okulistyce czy ortopedii. Osocze bogatopłytkowe wykorzystuje się między innymi w celu przyspieszenia gojenia się ran i wygładzania blizn.Pozwala ono również na zmniejszenie widoczności oznak starzenia się skóry.

Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta a następnie odwirowaniu jej w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego. Następnie uzyskane osocze jest podawane przy pomocą cienkiej igły w formie mezoterapii.

Osocze bogatopłytkowe pobudza komórki macierzyste do namnażania oraz fibroblasty, aby wytwarzały nowy kolagen. To pozwala na regenerację i rewitalizację skóry. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Podawany preparat pochodzi z krwi pacjenta, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Zabieg umożliwia rewitalizację i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawia jej elastyczność, gęstość oraz napięcie. Zmarszczki zostają wygładzone, dzięki czemu są mniej widoczne, a pacjenci mogą cieszyć się młodszym i bardziej promiennym wyglądem. Ponad to zabieg przy użyciu osocza bogatopłytkowego przeprowadzony na skórze głowy umożliwia zagęszczenie włosów i zminimalizowanie łysienia. 

Zabieg jest bardzo skuteczny, rezultaty są widoczne już po 2 tygodniach po jego przeprowadzeniu i utrzymują się nawet kilkanaście miesięcy, jednak najlepsze efekty zabiegowe są uzyskiwane po wykonaniu serii 4-6 zabiegów w 3 tygodniowych odstępach. Przed zabiegiem należy wykonać badanie morfologii krwi.

Osocze bogatopłytkowe
oczy 600 zł
skóra głowy 600 zł
twarz 900 zł
twarz+szyja 1200 zł
twarz+szyja+dekolt 1600 zł

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54