fbpx

 Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów pochodzących z różnorodnych sfer medycyny i kosmetologii, z których każdy wnosi indywidualne umiejętności oraz głęboką wiedzę specjalistyczną. Mimo że nasze specjalizacje wykazują znaczące zróżnicowanie, to jednak łączy nas wspólny zamysł – dbałość o zdrowie i promienność Twojej skóry.

Anna Bulwicka

-założycielka Kilinika 54 z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży beauty, opartym na edukacji zdobytej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczony szkoleniowiec. 

dr Maria Liszewska

dr Maria Liszewska

- lekarz dentysta, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Miłośniczka profilaktyki i minimalnie inwazyjnego postępowania, uczestniczka licznych konferencji i szkoleń praktycznych, autorka artykułów popularnonaukowych oraz wpisów edukacyjnych, wykładowczyni w firmie Colgate. Szczególną uwagę poświęca profilaktyce procesów starzenia oraz estetyce twarzy.
Małgorzata Czyż

Małgorzata Czyż

- magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej. Specjalizuje się w profesjonalnych zabiegach na twarz oraz ciało. Ma bogate doświadczenie w pracy z Pacjentem. Zawsze skupia się na dobraniu najbardziej odpowiedniego zabiegu, ponieważ dobro i najlepsze rezultaty u Pacjenta są dla niej najważniejsze. W wolnych chwilach pogłębia swoją wiedzę z dziedziny kosmetologii.
Oleksandra Broshniak

Oleksandra Broshniak

- kończyła kierunek Kosmetologia medyczna na Krakowskiej Akademii im. A.F. Modrzewskiego, a także kierunek pielęgniarstwo w Medical college w 2017r. Jest staranna, dokładna i energiczna.Jest za indywidualnym podejsciem do kazdego problemu dla uzyskania pożądanego efektu.Ciągle rozwija swoje umiejetnosci w branży Beauty, poniewaz to jest jej pasja i gtownym celem jest codzienny rozwój by stać się lepszą dla Was.

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54