fbpx

Dermapen

–  intensywna odbudowa skóry

Dermapen to sprzęt o niepozornym wyglądzie. Urządzenie działa na zasadzie mechanicznego mikronakłuwania skóry. Pozwala nam na pracę na głębokościach od 0.25mm do 2.5mm, wysuwając igiełki około 20 razy na sekundę. Regulacja głębokości nakłuwania pozwala dobrać odpowiednią głębokość do leczonego obszaru czy wskazania. Za pomocą mikroigieł pod skórę wprowadza się również specjalnie dobrane substancje odżywcze. Dzięki temu zabieg jest niezwykle precyzyjny i przynosi wiele korzyści dla skóry. W trakcie zabiegu fibroblasty są pobudzane do produkcji elastyny i kolagenu, a w efekcie uzyskujemy napięcie skóry. 

Zabieg najlepiej wykonać w serii zabiegowej 2- 5 zabiegów w odstępie ściśle określonym przez zabiegowca.

Efekty i zalecenia pozabiegowe

Dermapen daje niezwykłe efekty w postaci ujędrnienia skóry oraz spłycenia zmarszczek. Działa również rozjaśniająco na przebarwienia i cienie pod oczami, dzięki czemu skóra wygląda na wypoczętą i promienną. Mikronakłuwanie świetnie sprawdza się również w redukcji blizn potrądzikowych. Seria zabiegów urządzeniem Dermapen pozwala na uzyskanie świetnego efektu w tego typu  terapiach, czyli zmniejszenie widoczności niedoskonałości. 

Warto nadmienić, że okres pozabiegowy jest niezwykle kluczowy w terapii. Najważniejszą czynnością po jest unikanie nadmiernego przegrzewania skóry i narażanie jej na promienie słoneczne, nie należy również korzystać z sauny i solarium. Pielęgnacja po zabiegu powinna głównie składać się z dogłębnego nawilżania skóry. Zabieg ten dobrze wykonać np. przed weekendem kiedy to mamy parę dni wolnych na okres rekonwalescencji. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona oraz może utrzymywać się delikatne opuchnięcie. 

Dermapen 4.0
twarz 800 zł
twarz+szyja 1000 zł
twarz+szyja+dekolt dłonie GRATIS! 1300 zł
twarz+szyja+ EGZOSOMY 2500 zł

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54