fbpx

Plasmage

– nieinwazyjny lifting powiek górnych i dolnych 

Plasma jest urządzeniem medycznym, które wykorzystuje zjawisko plasmy. Pozwala na wykonywanie zabiegów bezinwazyjnych takich jak usuwanie niedoskonałości, zmian skórnych, ale również zastępuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja opadających powiek. Urządzenie to jednocześnie nie powoduje przepływu prądu przez gałkę oczna, a każdy punkt doprowadza do sublimacji naskórka nie uszkadzając przy tym innych tkanek i skory właściwej. Podczas zabiegu nieinwazyjnego liftingu powiek górnych lub dolnych dochodzi do uszkodzenia naskórka w obrębie powieki w postaci małych kropek. Są one wykonywane przy użyciu plasmy, generowanej przez urządzenie.

Efekt zabiegu i zalecenia pozabiegowe

Zabieg widocznie odmładza oko, przywraca jędrność zwiotczałej skórze, a fałd skórno-mięśniowy zostaje skorygowany. Spojrzenie staje się wyraziste, łuk brwiowy podniesiony, a makijaż znowu pięknie się prezentuje na odsłoniętej powiece i rzęsach. Efekty takie mają znaczący wpływ na ogólną estetykę twarzy, a co za tym idzie wyraźnie odmładzają. Pierwsze rezultaty widoczne są od razu po zabiegu. Ostateczny efekt pojawia się po około 3-4 tygodniach. Dla osiągnięcia zadowalającego efektu potrzeba 1-2 zabiegów (w odstępie 6 tygodniowym). Rezultaty utrzymują się przez około 4 lata.

Po zabiegu  zaleca się odpoczynek, nie wystawianie miejsca zabiegowego na promieniowanie słoneczne oraz nieuczęszczanie na saunę i solarium. Zaleca się unikanie aktywności fizycznej

– usuwanie znamion skórnych, włókniaków i naczynek rubinowych 

Plasma jest urządzeniem medycznym, które wykorzystuje zjawisko plasmy. Pozwala na wykonywanie zabiegów bezinwazyjnych takich jak usuwanie niedoskonałości, zmian skórnych, ale również zastępuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja opadających powiek. Plasma działa punktowo i dzięki temu jest bardzo precyzyjna,  każdy punkt doprowadza do sublimacji naskórka nie uszkadzając przy tym innych tkanek i skory właściwej. 

 

Efekt zabiegu i zalecenia pozabiegowe:

Plazma ma działanie punktowe i bardzo precyzyjne, dzięki czemu nie uszkadza okolicznych tkanek, a także nie wyłącza pacjenta z codziennych czynności – po odparowaniu zmiany nakładany jest opatrunek. 

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu należy przestrzegać wszelkich zaleceń zabiegowca. Należy pamiętać, że gojenie się rany może trwać kilka dni, a powstały strupek powinien odpaść samoistnie.

 – usuwanie blizn

Plasma jest urządzeniem medycznym, które wykorzystuje zjawisko plasmy. Pozwala na wykonywanie zabiegów bezinwazyjnych takich jak usuwanie niedoskonałości, zmian skórnych, blizn, rozstępów, ale również zastępuje zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja opadających powiek. Plasma wykonywana jest punktowo dzięki czemu jest zabiegiem bardzo precyzyjnym.  Każdy punkt doprowadza do sublimacji naskórka nie uszkadzając przy tym innych tkanek i skory właściwej. Podczas zabiegu usuwanie blizn dochodzi do odparowania naskórka co w efekcie przynosi napiecie się skory i odparowanie. 

Efekt zabiegu i zalecenie pozabiegowe:

Plazma ma działanie punktowe i bardzo precyzyjne, dzięki czemu nie uszkadza okolicznych tkanek, a także nie wyłącza pacjenta z codziennych czynności – po odparowaniu uszkodzonej skory nakładany jest opatrunek. 

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu należy przestrzegać wszelkich zaleceń zabiegowca. Należy pamiętać, że gojenie się rany może trwać kilka dni, a powstały strupek powinien odpaść samoistnie.

PLASMAGE
Lifting górna powieka 300 zł
Lifting dolna powieka 300 zł
Usuwanie znamion 300/30min zł
Usuwanie blizn 300/30min zł

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54