fbpx

Laser tulowy

– usuwanie przebarwień, rozszerzonych porów, poprawa kondycji skóry, spłycenie blizn

Czym jest laser tulowy LAVIEEN?

Laser tulowy  o długości fali 1927nm to innowacyjny laser umożliwiający prace w trzech trybach: ablacyjnym, nieablacyjnym i sub- ablacyjnym, pozwalający tym samym na prace na głębokich warstwach skóry i tych powierzchownych już w trakcie jednej wizyty. To skuteczny laser w terapiach odmładzających, rozjaśniających, poprawiających teksturę skory, ale również świetnie sprawdzi się w przypadku melasmy czy problemu z nadmiernym wypadaniem włosów. Pacjenci decydujący się na zabieg laserem tulowym obserwują ogromną poprawę w wyglądzie skory, koloryt zostaje wyrównany, zmarszczki, rozszerzone pory i blizny zredukowane. 

 – porost włosów

Laser tulowy to innowacyjny laser o długości wiązki 1927nm-umożliwiający wykonywanie skutecznych terapii odmładzających, rozjaśniających skórę z zachowaniem krótkiego okresu rekonwalescencji. Pozwala na wielokierunkowe działanie zarówno oddziałując w naskórku jak i w skórze właściwej. Pobudza do odnowy biologicznej i zwiększa transport substancji odżywczych 

Efekty zabiegu i zalecenia pozabiegowe

Laser tulowy  przenikając do głębszych warstw skóry prowadzi do rozszerzenia się naczyń krwionośnych, a tym samym do zwiększenia przepływu krwi. Odpowiedzialna jest ona za transport substancji odżywczych takich jak żelazo i biotyna. W sytuacji kiedy transport ten jest zaburzony dochodzi do osłabienia cebulki włosa co w efekcie powoduje wzmożone wypadanie włosów. Dzięki działaniu lasera, skóra odbiera bodziec, który przynosi pozytywne efekty nawet w przypadku łysienia androgenowego i telogenowego. Ponadto laser ten można zastosować również w połączeniu z mezoterapia igłową. W tej procedurze laser tulowy wykonuje się w pierwszej kolejności. Poprawia przenikalność substancji aktywnych dostarczanych do skory w kolejnym kroku. Warto również wspomnieć, iż laser tulowy jest laserem nieablacyjnym, czyli jest mniej agresywny dla skóry. Pozwalając tym samym na szybszą i łatwiejszą rekonwalescencję , a pacjent tuż po zabiegu może wrócić do czynności dnia codziennego. Zabieg ten jest bezpieczny i bezbolesny. Po wykonaniu serii zabiegowej możemy zaobserwować wzrost włosów, wzmocnienie, odżywienie oraz poprawę wyglądu włosa.

Po zabiegu należy unikać przegrzewania skory głowy, w dniu zabiegu nie powinno się korzystać z usług fryzjerskich

Laser tulowy
twarz 1200 zł
Twarz+szyja 1600 zł
Twarz+szyja+dekolt 2000 zł
Skóra głowy 900 zł

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54