fbpx

Laser frakcyjny CO2

– usuwanie blizn i blizn potrądzikowych, resurfacing, likwidacja zmarszczek, odmłodzenie skóry

Laser frakcyjny to popularny zabieg medycyny estetycznej, który skutecznie i widocznie poprawia kondycję skóry. Wiązka lasera CO2 przenika w głąb skóry, gdzie stymuluje tkanki do naprawy. Tym sposobem można usunąć wiele niedoskonałości takich jak zmarszczki, blizny, blizny potrądzikowe, przebarwienia czy rozszerzone pory.

Efekt i zalecenia pozabiegowe:

Efektem zabiegu jest widoczne wygładzenie, wyrównanie kolorytu, spłycenie zmarszczek, blizn/blizn potrądzikowych, zagęszczenie skory.

Pacjent po zabiegu wraca do codziennych obowiązków od 1-7 dni po zabiegu w zależności od wybranego wariantu. W przypadku resurfacingu warto poddać się zabiegowi w trakcie urlopu lub w dniu wolnym od oficjalnych spotkań. W miejscach poddanych zabiegowi przez kilka dni pojawia się zaczerwienienie, odczuwamy lekkie, krótkotrwałe pieczenie. Miejsca pozabiegowe chronimy przed słońcem, kremem z filtrem SPF minimum 50

Peeling laserowy – złuszczenie martwego naskórka, usuwanie rozszerzonych porów, oczyszczenie i poprawa kondycji skóry

 Peeling laserowy to najskuteczniejsza metoda usuwania powierzchniowej warstwy naskórka. Dzięki peelingowi laserowemu możemy osiągnąć efekt odmłodzenia, ujędrnienia skóry, zlikwidować blizny, zmarszczki, rozszerzone pory skóry i przebarwienia oraz ujednolicić odcień skóry. Stosując peeling laserowy, odświeżymy skórę, poprawimy jej napięcie i dodamy cerze blasku. Co ważne czas dochodzenia do siebie po peelingu laserowym jest bardzo krótki.

Efekt i zalecenia pozabiegowe

Po peelingu laserowym skóra wygląda na młodszą i pełną blasku. Dobierając odpowiednie parametry, peeling laserowy poprawi kondycję skóry, wypłyca drobne zmarszczki i wyrównuje koloryt skóry. Skora po zabiegu jest zaczerwieniona, odczuwalne jest ciepło i może być delikatnie opuchnięta. W kolejnych dobach skora blednie i pozostają na buzi drobne kropki, które w kolejnych dniach się złuszcza. Po zabiegu należy chronić buzie kremem z filtrem SPF 50+, po za nim nie korzystamy z innych kremów pielęgnacyjnych do 4 dni od zabiegu.

Madonna Lift – laserowy lifting powieki górnej i dolnej

Madonna Lift – laserowy lifting powiek. Bezinwazyjna alternatywa dla chirurgicznej plastyki powiek. Odmłodzenie skóry powiek metodą Madonna Lift to skuteczna alternatywa dla chirurgicznego zabiegu plastyki powiek. Niweluje nadmiar skóry na powiekach górnych, wygładza drobne zmarszczki na powiekach dolnych oraz redukuje cienie pod oczami.

Efekt i zalecenia pozabiegowe: 

Madonna Lift to zabieg wykorzystujący działanie lasera frakcyjnego CO2. Emitowane przez urządzenie ściśle określone dawki energii odparowują wierzchnie warstwy skóry powiek oraz podgrzewają jej głębsze warstwy. W efekcie, tkanki zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych, powieki górne unoszą się, odzyskują jędrność i gładkość, zaś powieki dolne stają się bardziej sprężyste i mniej opuchnięte. Redukcji ulegają także zmarszczki wokół oczu oraz cienie pod oczami. Zabieg Madonna Lift wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest bezbolesny. Jest też zabiegiem bezpiecznym, a ryzyko uszkodzenia wzroku jest niemożliwe.

Laser frakcyjny CO2
Pojedyncza blizna 200 zł
policzki 350 zł
twarz 900 zł
Twarz+szyja 1090 zł
Twarz+szyja+dekolt 1190 zł
Peeling laserowy 900 zł
Madonna lift 600 zł
3 x twarz 2100 zł
3 x twarz+szyja 2390 zł
3xtwarz+szyja+dekolt 2490 zł
rozstępy Od 750 zł

Kontakt

Krochmalna 54 lok. U4
Warszawa.
+48 577 222 539
klinikakrochmalna@gmail.com

Klinika 54